Apple програла суд про порушення авторських прав проти Corellium

Суд у Флориді відхилив позов про порушення авторських прав, який подала компанія Apple проти компанії Corellium, що займається виробництвом так званих віртуальних iPhone, які зазвичай використовуються дослідниками безпеки для тестування вразливостей системи.

Apple звинуватила Corellium в реплікації iOS для створення «віртуальних» пристроїв під її управлінням без отримання її дозволу. Технічний гігант також звинуватив Corellium у продажі конфіденційної інформації.

Окружний суддя США Родні Сміт заявив, що дії Corellium підпадають під виключення із закону про авторське право, оскільки компанія створює нову віртуальну платформу для iOS і додає можливості, які раніше на пристроях Apple були недоступні. Суддя назвав програмне забезпечення стартапу, що імітує операційну систему iOS, «добросовісним використанням».

Компанія Corellium заявила, що її послугами користуються урядові установи, фінансові установи та дослідники безпеки, а також звинуватила Apple в тому, що вона перешкоджає її операціям, намагаючись контролювати дослідження в галузі безпеки.

Зауважимо, Apple також подала другий позов, згідно з яким продукт Corellium порушує DMCA (закон про авторське право в цифрову епоху). Цей позов все ще не розглянутий.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть