Apple продала 200 000 гарнітур Vision Pro за 10 днів: чому попит на новий пристрій впав

Після початку прийому попередніх замовлень кількість проданих гарнітур Apple Vision Pro швидко зросла – від 160 000 до 180 000 одиниць, згідно з оцінками аналітика Мінг-Чі Куо. Тепер з’явилося ще одне джерело, яке підтверджує приблизну оцінку.

MacRumors поспілкувався з інсайдером, який стверджує, що за 10 днів з моменту початку попередніх замовлень було продано 200 000 Vision Pro. Оцінка від Куо надійшла через три дні після запуску, тому темпи продажів сповільнилися.

Ембарго на огляди нового просторового комп’ютера було встановлено на сьогодні, доставка і відкриті продажі почнуться в п’ятницю. Тепер питання в іншому – чи допоможуть огляди переконати людей в тому, що їм потрібна гарнітура змішаної реальності від Apple? Чи, може, навпаки?

З цінником у 3500 доларів ця гарнітура призначена для компаній і заможних ентузіастів, тому не варто очікувати, що продажі затьмарять iPhone або навіть Mac. Але це перша нова категорія продуктів, в яку Apple увійшла за останній час, тому від цього залежить дуже багато.

Джерело MacRumors

Не пропустіть