Apple презентує нові моделі MacBook Pro восени

Нові професійні ноутбуки Apple повинні отримати новий процесор, а також помітно збільшену роздільну здатність екрану

За словами аналітика дослідницької компанії IHS Markit Джеффа Ліна, цієї осені американська компанія планує випуск нової моделі MacBook Pro. Якщо Apple не зіткнеться з проблемами у виробництві, новинку презентують вже у вересні.

Лін впевнений, що MacBook Pro 16 буде оснащений LCD-матрицею від LG з щільністю близько 226 пікселів на дюйм. Однак ця інформація може бути не на 100% точною, адже не так давно в мережі з’явилися чутки про потенційне співробітництво Apple з іншим виробником дисплеїв. У повідомленні, яке нещодавно з’явилося на корейському сайті Elec, говорилося, що незабаром компанія Samsung планує зайнятися постачанням OLED-матриць для нових ноутбуків Apple.

Тому говорити про те, яка технологія буде використана в нових MacBook Pro, поки рано. Джефф Лінн стверджує, що 16-дюймовий MacBook Pro буде мати роздільну здатність 3072х1920 пікселів. Для порівняння 15-дюймова модель має роздільну здатність 2880х1800. Відомо також, що модифікації торкнуться процесора і дизайну.

У вересні Apple також планує оновити процесори 13-дюймових ноутбуків. Нагадаємо, що недавно Apple презентувала «найшвидші за всю історію» MacBook Pro з новітнім поколінням процесорів Intel. Нові ноутбуки отримали процесори 8 і 9 покоління, причому в старших моделях вперше були використано 8 ядер. Це дозволило значно прискорити роботу пристрою. Актуальні ноутбуки працюють на 40% швидше моделей з 6 ядрами і в два рази швидше, ніж MacBook Pro з 4-ядерними процесорами. Поєднання потужної графіки, яскравого дисплея Retina і чіпа безпеки Apple T2 робить їх одними з кращих в світі професійних ноутбуків. У цих моделях розробник в черговий раз змінив «клавіатуру-метелика». Цього разу для створення механізму були використані абсолютно нові матеріали. Яка клавіатура буде в 16-дюймових MacBook Pro – велика загадка.


Не пропустіть