Apple презентувала AirPods Pro – навушники, які підлаштовуються під слухача: характеристики і ціна

Новий дизайн, 24 години автономної роботи і шалений цінник.

Компанія Apple офіційно представила нові бездротові навушники AirPods Pro: нова форма, активне шумозаглушення і до 4,5 годин прослуховування без додаткової підзарядки.

Деякі чутки підтвердилися, деякі – ні. Давайте розбиратися, чому навушники стануть новим хітом і чому їх захочуть всі.

Активне шумозаглушення

Власне, через цю функцію змінився і дизайн: перші AirPods нічим не відрізняються за формою від провідних EarPods – це вкладиші, які ніяк не блокують сторонній шум. Нові навушники внутрішньоканальні, в комплекті йде три розміри амбушур.

Технологія активного шумозаглушення працює так: мікрофон фіксує зовнішні шуми і компенсує їх зворотньою звуковою хвилею тієї ж амплітуди. Простіше кажучи, навушники «сканують» зовнішнє оточення і підлаштовують звучання в реальному часі.

Завдяки внутрішньому мікрофону звук аналізується не тільки зовні, але і всередині вуха – таким же чином усувається залишковий шум. Топ!

Але як я почую, що мені каже співрозмовник?

Все продумано і просто: досить утримати датчик натискання на корпусі, і ви перейдіть з режиму активного шумозаглушення в «Прозорий» режим.

Режим активного шумозаглушення можна вимкнути на iPhone

Що зі звуком?

За нього відповідає адаптивний еквалайзер, який автоматично регулює параметри звуку, відштовхуючись від форми вашого вуха. За бас відповідає драйвер з широкою амплітудою, а підсилювач компенсує фоновий шум.

Чип Apple H1 відповідає за більш швидке підключення до пристрою, а також підтримується команда «Привіт, Siri». Але саме топове те, як навушники вмикаються і вимикаються: їх просто потрібно розкласти або скласти відповідно.

Захист від вологи

«AirPods Pro стійкі до впливу поту і води (не поширюється на заняття водними видами спорту)», – так написано на сайті Apple. Так, плавати з ними не можна, але ніхто подібного не чекав. З’явився захист від дощу, і це чудово!

А працюють все так же довго?

Від одного заряду навушники пропрацюють до 4,5 годин. Це на 50% гучності з включеним активним шумозаглушенням. Якщо періодично їх заряджати в кейсі, то до 24 годин прослуховування.

П’яти хвилин підзарядки вистачить на годину прослуховування. Кейс отримав підтримку бездротової зарядки.

Нові кольори? Ціна?

На жаль, ніяких зелених і чорних AirPods Pro в продаж не надійде – тільки білі, глянцеві.

Ціна. AirPods Pro на американському ринку оцінили у 249 доларів (6 200 гривень). Новинка надійде у продаж 30 жовтня. Старт продажів в Україні поки що невідомий.


Не пропустіть