Apple поки не готова відмовитись від головного недоліку iOS

Мабуть, це єдиний суттєвий недолік ОС (з точки зору власника iPhone), від якого так і не позбулися в iOS 13

Користувач Reddit з ніком rajasekarcmr написав електронного листа старшому віце-президенту з розробки програмного забезпечення Apple Крейгу Федеріго (Craig Federighi) з питаннями про майбутнє ігрового сервіса Apple Arcade і зміни вікна вхідних дзвінків (яке перекриває собою весь екран).

Крейг відповів з приводу останнього – за його словами, інтерфейс вхідного дзвінка не зміниться в iOS 13. Спасибі за записку. Радий чути, що ви насолоджуєтеся iOS 13! «Останнє – дуже важлива функція, яку просять люди по всьому Reddit.» [По всій видимості, це процитована Крейгом Федеріго частина повідомлення відправника] Точно… Мій поштовий ящик щодня заповнюється листами користувачів Reddit, які запитують мене про це. Ми не можемо внести дані зміни в iOS 13, але ми будемо пам’ятати про них в майбутньому. – Крейг.

Якщо опубліковане користувачем Reddit листування не є фейковим, дана новина напевно засмутить більшість власників «яблучних» пристроїв – багато обзориків, редакторів фахових видань і простих користувачів форумів вже кілька років називають вікно вхідного дзвінка в iOS одним з головних недоліків операційної системи.

Справа в тому, що при розблокованому iPhone воно перекриває собою всі програми і навіть зупиняє запис відео (замість того, щоб відображатися у вигляді повідомлення, яке можна закрити свайпом вгору). Користувачі неодноразово говорили розробникам в соціальних мережах, що в сучасному світі дзвінок не є найважливішою функцією в смартфоні – він значимий не більше, ніж повідомлення в месенджері (яке відображається в звичайному повідомленні, а не перекриває собою весь екран). Судячи з усього, Apple прислухається до своїх клієнтів не раніше випуску iOS 14 – навіть незважаючи на те, що замінити вікно вхідного дзвінка на інтерактивне повідомлення в iOS 13.1 або подібному мінорному оновленні навряд чи занадто складно.


Не пропустіть