Apple почне оснащувати iPhone власним 5G-модемом

Згідно зі словами відомого аналітика Мінг-Чі Куо, компанія Apple планує використовувати пропрієтарний 5G-модем у iPhone, починаючи з покоління, яке вийде у 2023 році. Це означає, що модеми Qualcomm будуть використовувати ще цьогорічні iPhone та iPhone наступного року, а після цього компанія Apple відмовиться від рішень Qualcomm.

На даний момент 5G-модеми для iPhone поставляє компанія Qualcomm. Згідно з інсайдерськими даними, Apple буде використовувати 5G-модеми у iPhone 13 або iPhone 14, які будуть презентовані у 2021 та 2022 роках, а вже у iPhone 15, який вийде у 2023 році, Apple почне використовувати модеми власного виробництва. Через це Qualcomm доведеться перейти на нові ринки, щоб компенсувати втрату замовлень від Apple.

Нагадаємо, що перші дані про те, що Apple буде оснащувати iPhone модемами власного виробництва, з’явилися ще минулого року. Очікується, що у модемів виробництва Apple повинна бути більша швидкість та менші затримки, а також інші переваги над рішеннями Qualcomm та Intel, які використовувались або використовуються у iPhone.

Два роки компанія Apple викупила більшу частину бізнесу Intel, яка спеціалізується на виробництві смартфонних модемів. Тоді у Apple заявили, що завдяки такій покупці вийде пришвидшити розробку майбутніх продуктів та з’явиться можливість для Apple диференціюватися у майбутньому.


Не пропустіть