Apple планує відмовитися від iPhone 12 mini

Компанія Apple буквально минулої осені, менше, ніж півроку тому, презентувала свій флагманський модельний ряд iPhone 12, у який ввійшли моделі iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro та iPhone 12 Pro Max. Однією з найцікавіших моделей тоді став iPhone 12 mini, компактний флагман з дизайном та начинкою, як у старших смартфонів. Зараз стало відомо, що компанія планує відмовитися від випуску смартфона набагато швидше, ніж очікувалось.

Нагадаємо, що iPhone 12 mini оснащений OLED-дисплеєм з діагоналлю 5.4 дюйма, чіпсетом Apple A15 Bionic з підтримкою роботи в мережах п’ятого покоління, акумулятором об’ємом 2227 мАг і коштує найменше у всьому модельному ряду iPhone 12. Що цікаво, нижча ціна не особливо допомогла моделі – з продаж всіх смартфонів модельного ряду iPhone 12 на неї припадає лише близько 6 відсотків.

Також недавно у Мережі з’явилися аналітичні дані, згідно з якими компанія Apple випустить на 9 мільйонів менше iPhone 12 та на 11 мільйонів менше iPhone 12 mini. При цьому iPhone 12 Pro Max буде випущено на 11 мільйонів більше, ніж очікувалося спочатку, через високий попит на цю модель. Крім цього, у них стверджується, що попит на iPhone 12 дуже малий і показники продаж є незадовільними. Результатом цього стане припинення виробництва iPhone 12 mini вже у другому кварталі цього року.

Ситуація виходить досить цікавою, адже iPhone 12 mini може стати флагманом з найменшим життєвим циклом, оскільки він буде вироблятися, по суті, трохи більше, ніж півроку. Очікується, що його місце займе новий компактний флагманський смартфон Apple, який буде більш привабливим для покупців та вийде вже восени цього року.


Не пропустіть