Apple перевипустила Texas Hold’em, одну з перших ігор в App Store

Як і слід було очікувати, гра повернулася з оновленою графікою і новими персонажами.

Магазину додатків App Store виповнюється 10 років. На честь цієї події Apple повернула на майданчик свою гру Texas Hold’em. Вперше вона з’явилася для iPod в 2006 році і продавалася за 4,99 долара. У 2008 році гра з’явилася для iOS, а в 2011-му з незрозумілих причин була прибрана з App Store.

Класичний додаток «Техаський холдем» від Apple повертається — в новому виконанні! На честь десятиліття App Store одна з перших ігор, що з’явилися в ньому, знову доступна для завантаження. Оригінальний додаток було створено для iPod, а потім він вийшов на iPhone. Ви оціните відточений до блиску дизайн, нових персонажів, процес гри, що вимагає повної віддачі для перемоги, і чудову графіку на рівні новітніх iPhone і iPod touch.

Новий Texas Hold’em отримав мультиплеєр до 8 гравців по Wi-Fi. Присутні 10 локацій, включаючи Лас-Вегас, Макао і Париж, які змінюються з кожною перемогою. Кожен з реалістичних персонажів має свій характер. Крім того, в грі з’явилася російська мова. У ній повністю відсутні внутрішньоігрові покупки.

Apple не займалася розробкою ігор останні 11 років, але в травні цього року компанія випустила Warren Buffett’s Paper Wizard, гру про Уоррена Баффета. Вона була опублікована в App Store від імені нікому не відомої Wildlife Design, хоча в авторських правах вказана Apple, Inc (це можна побачити на зображенні вище).


Не пропустіть