Apple обіцяє на два роки менше підтримки для своїх флагманів, ніж Google та Samsung

Apple відома довгими термінами підтримки програмного забезпечення для своїх iPhone, але компанія ніколи офіційно не обіцяла конкретну кількість років. Це зовсім інша ситуація у світі Android, де практично всі виробники пристроїв обіцяють певну підтримку програмного забезпечення, причому Google і Samsung перебувають в абсолютному авангарді, обіцяючи сім років підтримки своїх флагманів.

Нові британські правила змусили Apple оголосити мінімальний термін підтримки для свого сімейства iPhone 15, зокрема iPhone 15 Pro Max на скріншоті нижче, і компанія вирішила зупинитися на п’яти роках. Очевидно, що це на два роки менше, ніж в основних конкурентів, але тут є заковика – це те, що Apple обіцяє забезпечити як мінімум.

Ніщо не заважає компанії вийти за рамки, навіть набагато більші за п’ять років, як вона іноді робила в минулому. Тому майте це на увазі, це не означає, що Apple припинить підтримку через п’ять років, а лише говорить, що це мінімальний термін.

Отже, вперше ми нарешті отримали інформацію від Apple з цього приводу, навіть якщо вона не була офіційно оголошена світові так само, як це роблять виробники Android-пристроїв, і нам довелося дізнатися про це обхідним шляхом. Тим не менш, це дає нам щось, на що можна спиратися і з чим можна порівнювати конкуренцію на Android.

Джерело GSMArena

Не пропустіть