Apple навмисне відключила інноваційну функцію в нових iPhone

До офіційної презентації iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max в мережі ходили чутки, що в них з’явиться функція реверсивної зарядки. З її допомогою користувачі могли б заряджати від смартфонів інші QI-сумісні пристрої. Однак на презентації і на сайті компанії в результаті не було ні слова про цю функцію. Згідно з новими даними, вона все ж є в одинадцятих iPhone, тільки не працює.

За запевненням близьких до Apple джерел, всі три моделі iPhone 11 все ж підтримують технологію реверсивної бездротової зарядки. З її допомогою користувачі могли б заряджати свої AirPods, Apple Watch або інші смартфони. Однак з незрозумілих причин Apple вирішила відключити дану можливість на програмному рівні.

«Надійні джерела стверджують, що iPhone 11 і 11 Pro мають апаратне забезпечення для двосторонньої зарядки, але воно відключено програмно. Не впевнений, чи було воно видалено до остаточного виробничого циклу», – повідомив інсайдер Сонні Діксон.

Буде підтверджена чи спростована ця заява тільки після того, як нові iPhone розберуть. Якщо можливість реверсивної зарядки все ж є, то не виключено, що Apple активує її за допомогою оновлень пізніше.

Джерело engadget.com

Не пропустіть