Apple – найбільш шанована компанія у світі вже 17-й рік поспіль. Хто ще увійшов Топ-3

Щороку журнал Fortune складає список компаній, якими найбільше захоплюються у світі, і вже 17 років поспіль перше місце в ньому посідає компанія Apple. Повний список складається з 1 500 компаній, 1 000 з яких розташовані в США, а 500 – за межами США. Усі компанії мають щонайменше 10 мільярдів доларів доходу.

З усіх 1 500 компаній Fortune відфільтрував лише ті, що отримують найбільші прибутки, і звузив список до 680. Потім близько 3700 керівників, директорів та аналітиків попросили оцінити кожну компанію зі списку в різних категоріях – інвестиційна цінність, якість управління, соціальна відповідальність тощо.

Apple знову очолила хіт-парад, отримавши найбільше балів за соціальну відповідальність, фінансову стійкість, інновації та глобальну конкурентоспроможність.

За технологічним гігантом з Купертіно слідують Microsoft та Amazon. Перша цього року піднялася на друге місце, отримавши першість у галузі комп’ютерного програмного забезпечення. Друга – опустилася на одну сходинку, але все одно отримала відмінні бали у сфері інтернет-послуг та роздрібної торгівлі.

Примітно, що хоча Apple і посіла перше місце, її оцінка 8,19 бала була нижчою за минулорічну 8,65 бала.

Джерело Fortune

Не пропустіть