Apple може позбутися від вирізу в екрані iPhone 2020 року

Така новинка отримає підекранний сканер відбитків пальців.

Авторитетний аналітик Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) опублікував замітку , в якій говориться, що принаймні один новий iPhone в 2020 році буде оснащений екраном з меншим вирізом. Слідом за ним видання China Times повідомило, що ця модель і зовсім повністю позбудеться «чубчика».

China Times посилається на аналітика інвестиційної компанії Credit Suisse, який стверджує, що iPhone без вирізу буде оснащений вбудованою в екран фронтальною камерою і сканером відбитків пальців. Дактилоскопічний датчик буде спрацьовувати в будь-якому місці торкання дисплея.

Також повідомляється, що в 2021 вже всі три моделі iPhone будуть позбавлені вирізів, ставши практично повноекранними. Кожна новинка буде комплектуватися акустичним сканером відбитків власної розробки.

З урахуванням цих даних графік випуску нових iPhone на кілька років вперед виглядає так:

  • 2019: три нових iPhone з Face ID і без змін вирізу;
  • 2020: два нових iPhone з Face ID і зменшеним «чубчиком», плюс один новий iPhone без вирізу з повноекранним сканером відбитків;
  • 2021: три нових iPhone без «чубчика» з повноекранним сканером відбитків.

Нові чутки не перетинаються з інформацією про вихід в 2020 році відразу чотирьох нових iPhone. Хоча вони їм не суперечать. У будь-якому випадку, плани компанії цілком можуть змінитися в залежності від успішності iPhone 2019 року, які, до речі, помітно зростуть у ціні.


Не пропустіть