Apple може почати випуск своїх 5G-модемів в 2021 році

За інформацією видання Cult of Mac, Apple планує почати виробництво власних 5G-модемів вже в 2021 році. Про це стало відомо майже відразу після інформації про те, що компанія придбала модемний бізнес Intel за 1 мільярд доларів.

Угода Apple і Intel є другою за величиною для купертинівців після покупки Beats в 2014 році за 3 мільярди доларів. В рамках досягнутої угоди між компаніями Apple отримає близько тисячі різних патентів на технології бездротової передачі даних, а також майже 2200 співробітників Intel, які продовжать роботу над розробкою чіпів 5G для пристроїв Apple. Попри це все, пройде кілька років, перш ніж ми зможемо побачити нові пристрої Apple з власними модемами.

Reuters, посилаючись на джерело знайоме з ситуацією, повідомляє, що Apple планує почати виробництво свого першого 5G-модему для деяких продуктів в 2021 році. Повний перехід на чіпи власної розробки буде проходити повільно.

Apple дійшла згоди з Qualcomm, яка буде поставляти свої модеми для iPhone до 2020 року. Можливо ця співпраця триватиме довше. «Apple, ймовірно, продовжить використовувати чіпи Qualcomm у флагманських моделях, а власна розробка буде використана в більш дешевих і моделях попереднього покоління», – повідомляє джерело. Навіть не використовуючи власні чіпи для всіх пристроїв, Apple отримає вигоду від придбаного патентного портфеля.


Не пропустіть