Apple продовжила до 2027 року угоду з Qualcomm про модеми 5G, бо все ще не може розробляти їх самостійно

Компанія Qualcomm оприлюднила звіт про фінансові результати за 1 квартал 2024 року, який показав $9,92 млрд виручки та $2,77 млрд чистого прибутку, що перевищило попередні прогнози. Під час телефонного дзвінка генеральний директор Qualcomm Крістіано Амон розкрив ще один цікавий факт – Apple і Qualcomm продовжили свою ліцензійну угоду на модеми 5G до березня 2027 року.

У нашому бізнесі QTL ми раді повідомити, що нещодавно ми продовжили кілька ключових ліцензійних угод. По-перше, Apple скористалася своїм одностороннім правом продовжити глобальну патентну ліцензійну угоду ще на 2 роки, продовживши дію існуючої угоди до березня 2027 року.

Ця подія відбулася після того, як дві компанії раніше досягли домовленості про продовження терміну дії ліцензії на модеми Qualcomm 5G на пристроях Apple до 2026 року. Apple пережила дійсно важкі часи з розробкою власних 5G-модемів після того, як вона придбала модемний бізнес Intel у 2019 році.

Процес розробки 5G-модемів у Купертіно постійно наштовхувався на перешкоди та кілька разів відкладався. За деякими даними, Apple взагалі відмовилася від проєкту модема.

Цікаво, що звіт Qualcomm за 10-й квартал, поданий до Комісії з цінних паперів і бірж, свідчить про те, що компанія вважає, що Apple розробить і використовуватиме власні 5G-модеми в якийсь момент у майбутньому.

Джерело GSMArena

Не пропустіть