Apple GPT, це ти? Що відомо про розробку штучного інтелекту від компанії з Купертіно

Останнім часом на ринку технологій активно обговорюється партнерство Apple з Google у сфері генеративного штучного інтелекту для iPhone. Замість того, щоб розробляти власну генеративну модель штучного інтелекту, як-от «Apple GPT», Apple, як повідомляється, розглядає можливість ліцензування серії моделей штучного інтелекту Google Gemini для покращення функцій iPhone. Ця співпраця може надати iPhone таких можливостей, як створення тексту, резюмування, створення зображення з тексту, швидший переклад, ідентифікація об’єктів та інтеграція з продуктами Google. Та експерти вважають малоймовірним те, що Siri буде замінено Google Assistant.

Apple також вивчає потенційне партнерство з OpenAI, відомою такими продуктами, як GPT-4 і механізм обробки зображень Dall-E. Технологія OpenAI широко використовується в продуктах Microsoft, що підвищує ймовірність того, що Apple вбудує свої моделі ШІ в iPhone разом із Gemini від Google. Однак будь-яка угода з Google або OpenAI може піддатися ретельній перевірці з боку антимонопольних регуляторів через конкурентне середовище в галузі ШІ.

Є багато складнощів та викликів, з якими Apple може зіткнутися під час інтеграції цих передових моделей ШІ у свої пристрої, особливо з огляду на домінування Siri та потенційні регуляторні перешкоди. Майбутні наслідки цих партнерств для можливостей штучного інтелекту Apple і взаємодії з користувачами iPhone залишаються невизначеними, оскільки ці переговори лише розгортаються.

Джерело Slashgear

Не пропустіть