Apple готується представити нові планшети вже наступного тижня: що про них відомо

Компанія Apple не скасовує свої плани щодо випуску нових і більш доступних версій своїх планшетів. За чутками, анонс може відбутися вже протягом кількох найближчих днів. За інформацією порталу Supercharged, який посилається на перевірені джерела в компанії, заплановане на вівторок, 17 жовтня, оновлення охопить лінійку продуктів iPad. Воно стосуватиметься моделей iPad mini, iPad Air та базового iPad, а основними покращеннями стануть нові чипи та підтримка мереж Wi-Fi 6.

Supercharged також зазначає, що Apple вирішила розв’язати проблему з “желеподібним екраном” в iPad mini, через яку зазнала критики модель 2021 року. Однак подробиці щодо цього покращення не розголошуються.

З моменту виходу нових планшетів Apple минув рік – в жовтні 2022 компанія представила базовий iPad і шосте покоління iPad Pro з процесором М2 та сучасним дизайном.

Слід зазначити, що Apple не планує проводити повноцінні онлайн-презентації для цих оновлень, і всі нові продукти будуть представлені у форматі пресрелізів на офіційному вебсайті компанії.

Також повідомляється, що до кінця 2023 року Apple має намір оновити 14- та 16-дюймові моделі MacBook Pro, оснастивши їх яскравішими та енергоефективними міні-LED дисплеями. І хоча є очікування на появу процесорів M3 Pro та M3 Max, інші джерела вказують на можливість їхнього випуску не раніше весни 2024 року. Тоді ж планується випуск нових моделей iPad Pro з OLED-дисплеями.

Джерело macrumors

Не пропустіть