Apple анонсує нові продукти вже цього тижня: які саме

Цього тижня Apple планує анонсувати нові продукти в пресрелізах на своєму сайті, як повідомило MacRumors перевірене джерело, знайоме з цим питанням. Хоча продукти, які Apple планує анонсувати, не розголошуються, ходять чутки про нові iPad, комп’ютери Mac та аксесуари до них. Що саме буде оголошено на цьому тижні, поки що неясно.

Марк Гурман з Bloomberg сьогодні підтвердив, що Apple планує випустити нові моделі iPad Pro, iPad Air і MacBook Air, а також нові аксесуари Magic Keyboard і Apple Pencil для деяких моделей iPad. Гурман вважає, що Apple не планує проводити традиційний захід для презентації цих продуктів, а замість цього планує оголосити про них “на своєму вебсайті”, а також за допомогою “серії онлайн відео та маркетингових кампаній” десь у березні або квітні.

Очікується, що в березні-квітні ми побачимо наступні анонси:

  • Дві нові моделі iPad Pro з чипом M3, OLED-дисплеями, тоншим корпусом, фронтальною камерою, орієнтованою на альбомну орієнтацію, переробленим виступом задньої камери та іншими змінами в дизайні, а також, можливо, бездротовою зарядкою MagSafe.
  • Дві нові моделі iPad Air з чипом M2, включаючи першу в історії 12,9-дюймову модель.
  • Нова клавіатура Magic Keyboard для iPad Pro з більшим трекпедом, частково алюмінієвим корпусом та іншими змінами в дизайні.
  • Щонайменше один новий Apple Pencil.
  • Нові 13-дюймові та 15-дюймові моделі MacBook Air з чипом M3, а також ноутбуки, ймовірно, отримають підтримку Wi-Fi 6E та Bluetooth 5.3.
  • Новий колірний варіант для iPhone 15 і iPhone 15 Plus остаточно не підтверджений чутками, але, швидше за все, він заснований на прецеденті.
  • Нові варіанти забарвлення корпусів iPhone і ремінців для Apple Watch.

Також ходили чутки про новий Apple TV і HomePod з екраном, які мають з’явитися в першій половині 2024 року, але неясно, чи готові ці продукти. Існують також передбачувані САПР для iPhone SE четвертого покоління, але так само незрозуміло, чи є цей пристрій неминучим, оскільки 2025 рік був більш поширеним терміном, коли він був анонсований.

Джерело MacRumors

Не пропустіть