AnTuTu запускає бенчмарк для електромобілів: Tesla – навіть не у Топ-10

Популярна бенчмарк-платформа AnTuTu анонсувала свій новий додаток для тестування електромобілів. Він має на меті об’єктивно оцінити продуктивність інформаційно-розважальної системи автомобіля, тестуючи чипсет, доступну оперативну та постійну пам’ять, так само, як і тестовий додаток для смартфонів.

Разом з анонсом AnTuTu опублікував результати деяких автомобілів, які він протестував минулого місяця. Перші три місця зайняли Zeekr 007, Xpeng X9 і Mercedes EQE, саме в такому порядку. У списку ми бачимо й інші знайомі нам електромобілі: Xpeng P7i на 8-му місці, Nio ET7 на 12-му, Polestar 2 на 14-му та Audi Q4 e-tron на 17-му місці.

Нещодавно випущений Xiaomi SU7 також потрапив до списку, але з нижчим, ніж очікувалося, результатом. Цього місяця хтось вже зробив свіжий тест SU7 і набрав 957 833 бали, що ставить його на четверту сходинку в поточному рейтингу. Можливо, в оновленому рейтингу в червні це буде відображено. Для довідки, автомобіль працює на чіпі Qualcomm Snapdragon 8295.

Тестовому додатку знадобиться деякий час, щоб набрати обертів і зібрати більш широку базу даних, і буде цікаво подивитися, який бренд має найспритнішу інформаційно-розважальну систему.

Джерело GSMArena

Не пропустіть