Американські інженери розробили трекер, який визначає стан людини через її піт

Його точна ціна не оголошена.

Інженери з університетів Північної Кароліни розробили спортивний трекер у формі годинника, який визначає стан людини, аналізуючи її піт. Пристрій може виявити зневоднення і відстежувати спортивне відновлення, наприклад. Він має широкий спектр застосування, в тому числі військову підготовку і змагальні види спорту.

Гаджет аналізує метаболіти — маркери, за допомогою яких можна дізнатися, як протікає обмін речовин в організмі. Якщо рівень метаболізму знаходиться за межами нормальних параметрів, пристрій може повідомити тренерам або медичним працівникам, що щось не так. Спортсмени можуть використовувати цей пристрій, щоб адаптувати тренувальні зусилля для підвищення фізичної працездатності.

Пристрій також може сповістити, якої дієти варто дотримуватися або які вправи виконувати, щоб уникнути захворювань або поліпшити фізичний стан користувача.

Дослідники вбудували змінну смужку на задній панелі пристрою з хімічними датчиками. Таким чином смужка контактує зі шкірою користувача. Апаратне забезпечення всередині пристрою інтерпретує дані від датчиків, а потім записує результати і передає їх на смартфон користувача або смарт-годинник.

Поки інженери перевіряють, як довго пристрій може безперервно спостерігати за здоров’ям людини. Його точна ціна не оголошена.

Джерело futurity
Не пропустіть