Огляд Redmi Smart Band Pro: як Mi Band, але з великим екраном
Годинник для огляду надано українським офісом компанії Xiaomi
Компанія Xiaomi та її суббренди завжди випускали хороші рішення на ринку доступних наручних пристроїв. Є і рішення від Redmi – це нещодавно анонсований Smart Band Pro, який може зацікавити своїм великим дисплеєм та великим набором датчиків. Нам вдалося протестувати цей фітнес-браслет, і ми готові поділитися своїми враженнями, щоб ви могли сформувати власну думку про нього.
Характеристики Redmi Smart Band:
- Дисплей: AMOLED, 1.47”, 368 x 194 пікселів
- Підключення: Bluetooth 5.1
- Об’єм акумулятора: 185 мАг
- Габарити: 42.04 x 24.44 x 10.85 мм, вага – 35 грамів
- Датчики та сенсори: акселерометр, гіроскоп, датчик освітлення, оксиметр, пульсометр, крокомір
Комплектація та дизайн
Упаковка Redmi Smart Band Pro для глобального ринку досить традиційна – окрім самого пристрою та ремінця, вона включає лише зарядний кабель (блока, зрозуміло, нема, що можна зрозуміти по товщині коробки). На нашому ринку доступна єдина версія, в якій і ремінець, і сам пристрій чорного кольору.
Що приємно, корпус пристрою повністю виконаний з матового пластику, завдяки чому від використання майже не залишається слідів. Все управління здійснюється сенсорним способом, фізичних кнопок взагалі немає. Дисплей покритий приємним захисним склом 2.5D. В цілому, пристрій, незважаючи на ціну, не відчувається дешевим – у нього приємний спортивний дизайн.
Дисплей
У Redmi Smart Band Pro використовується приємний яскравий дисплей AMOLED з діагоналлю 1.47 дюйма. Роздільна здатність складає 194 х 368 пікселів, яскравість на рівні до 450 ніт, завдяки чому екран браслета добре читається під час використання на вулиці. Кольори відображаються добре, заявлено покриття кольорового простору NTSC 100%.
Є підтримка функції Always-On Display, але вона відчутно впливає на автономність. Коли ця функція ввімкнена, браслет просто відображає час та дату. Достатньо тапнути на дисплей або підняти зап’ястя, і ви зможете використовувати весь функціонал фітнес-браслета.
Фішки та програмне забезпечення
Браслет оснащений захистом від вологи за стандартом 5 ATM. На браслет можна додати до 7 віджетів, вибравши з: тренувань, активності, серцебиття, SpO2, сну, стресу, дихання, циклів, погоди, музики, камери, будильника, таймера, сповіщень, пошуку телефона, ліхтарика та налаштувань. В цілому, сенсори SpO2 та серцевого ритму працюють досить коректно, але все одно не варто ставитися до цих показників, як до достовірних, і використовувати для вимірювань спеціалізоване обладнання.
Додаток Xiaomi Wear дозволяє встановити понад 50 різних циферблатів, щоправда, не можна зберігати декілька одночасно на девайсі, тому між ними доведеться переключатися за допомогою смартфона. Загалом програмне забезпечення пропонує хороші можливості, і єдиний момент, який трохи дратує – час від часу є проблеми зі стабільністю підключення браслета до смартфона.
Спортивні можливості
Огляд фітнес-браслета не може обійтись без розбору його можливостей в плані спорту, і тут все досить цікаво. Redmi Smart Band Pro підтримує відстеження понад 110 фітнес-активностей, деякі з них розпізнаються автоматично. На жаль, у Redmi Smart Band Pro немає підтримки GPS, і доведеться весь час покладатися на GPS підключеного смартфона.
Фітнес-браслет вміє підраховувати всі основні параметри, що потрібні бігунам: темп (для кожного кілометра), серцебиття, кроки, активні калорії, набір та зниження нахилу, зони серцебиття та інше. Всі ці дані відображаються у вигляді статистичного графіку в мобільному додатку для Redmi Smart Band Pro.
Автономність
У режимі нормального використання, який ми намагалися зробити максимально близьким до середньостатистичного, пристрій показав автономність близько 2 тижнів. Такий показник можна назвати достатньо непоганим, але він все одно трішки гірший, ніж у Xiaomi Band 6. Тим не менше, це компенсується використанням більшого дисплея, що пропонує значно більший комфорт при використанні.
Повний процес зарядки Redmi Smart Band 6 Pro зайняв близько 2 годин. Для зарядки використовується пропрієтарний двопіновий конектор, що трішки неприємно, адже модель могли оснастити і USB-C, але і всі покоління браслетів Band від Xiaomi мали пропрієтарний роз’єм, тому тут немає нічого дивного.
Висновки
Redmi Smart Band Pro – це дуже непоганий фітнес-трекер, який дуже нагадує Xiaomi Band 6. Головною перевагою моделі можна назвати її чудовий AMOLED-дисплей, який має хорошу кольоропередачу та добре читається як у приміщенні, так і на вулиці. Ще однією перевагою є хороша автономність, і варто згадати про велику кількість датчиків та можливість відстеження багатьох активностей, що працюють досить непогано.
Щоправда, варто згадати і про недоліки моделі: її автономність все-таки гірша, ніж у Xiaomi Band 6, і для зарядки використовується пропрієтарний роз’єм. Окрім цього, синхронізація працює не найбільш стабільно. Тим не менше, Redmi Smart Band Pro спокійно можна рекомендувати, як варіант для покупки.