50 популярних в Україні послуг переведуть в режим “онлайн”

Україну очікують цифрові зміни, заявив віце-прем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Кількість послуг, що надаються сьогодні онлайн, поступово збільшать. Про це повідомив Михайло Федоров, голова Міністерства Цифрової трасформації і віце-прем’єр-міністр.

“Сьогодні, коли наша людина якось стикається з державою, вона нещасна. Думаю, ви можете зі мною погодитися … Ми хочемо в найближчі два-три роки перевести в онлайн 50 найпопулярніших послуг і зробити так, щоб 50% або більше представників нашої цільової аудиторії, людей, що користуються цими послугами, були на 90% задоволені використанням. Нас чекають цифрові трансформації”, – сказав віце-прем’єр.

Посада віце-прем’єр-міністра – міністра цифровий трансформації введена в Україні вперше. Федоров зайняв її 29 серпня. Будучи позаштатним радником президента України Володимира Зеленського, Федоров заявляв, що проект електронного уряду активно розвивається в Україні останні чотири роки, протягом яких було створено багато електронних сервісів. Він виступив за впровадження єдиної системи авторизації та ідентифікації для отримання онлайн-послуг.

Колишній перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів 31 травня заявляв, що в Україні онлайн надають 125 публічних послуг.

Джерело UBR.ua

Не пропустіть