5 камер ззаду і 1 спереду: Samsung Galaxy S11 показали на перших рендерах

Анонс очікується вже 18 лютого.

Авторитетний інсайдер OnLeaks опублікував відео і рендери, що демонструють дизайн майбутнього флагмана Galaxy S11. Якщо вірити цим матеріалам, спереду смартфон буде схожий як на моделі Galaxy S, так і аналоги Galaxy Note.

Базова версія смартфона повинна отримати 6,7-дюймовий екран з вузькими рамками, отвором по центру і заокругленими кутами. Вигини з боків залишаться, але будуть менш вираженими, ніж у попередників.

Ззаду в кутку розміститься великий фотомодуль з п’ятьма камерами, в їх числі: основний датчик на 108 Мп, ширококутний об’єктив, «телевик» з п’ятикратним оптичним зумом, ToF-сенсор і ще один невідомий датчик. Габарити корпусу Galaxy S11 повинні скласти 161,9×73,7×7,8 мм.

Разом з базовою версією смартфона будуть представлені Galaxy S11e з екраном 6,3-6,4 дюйма і Galaxy S11+ (S11 Pro) з дисплеєм 6,9 дюйма. Анонс новинок очікується вже 18 лютого.

Також раніше повідомлялося, що «з коробки» Galaxy S11 буде працювати на Android 10 з оболонкою One UI 2.1, а об’єм вбудованої пам’яті смартфона буде досягати 1 ТБ.

Джерело 91mobiles

Не пропустіть