Skyworth офіційно розпочала продаж 43-дюймового 4К UHD телевізора серії Q20 AIoT Dolby Vision в Україні

Компанія Skyworth Україна анонсувала старт продажу 4К UHD телевізора серії Q20 AIoT Dolby Vision на базі Android TV 9.0 та процесора «Трокілус Екстрим». Модель вже доступна в магазинах електроніки та побутової техніки України.

Телевізор Skyworth 4К UHD Q20 AIoT Dolby Vision вражає уяву: він отримав усе   преміальний дизайн, високу якість зображення, об’ємний звук та широкі інтелектуальні можливості. “У 2019 році за часткою ринку Skyworth увійшов до шістки найбільших виробників телевізорів та найкращих світових телевізійних брендів. Компанія постійно демонструє прагнення бути серед лідерів виробників преміальних ТВ та забезпечувати максимальні враження від перегляду. Skyworth Q20 пропонує українському споживачу сучасний дизайн, відмінні функції зображення, вишуканий звук та функції штучного інтелекту – усе, що повинен мати сучасний ТВ. Окрім цього відзначу, що наразі ринкова вартість такого ТВ з Dolby Vision набагато доступніша для споживача, ніж, скажімо, з технологією HDR, що бесперечно є сильною конкурентною перевагою даної моделі”, – зазначив Дмитро Зорін, Генеральний директор “Skyworth Україна”.

У моделі Q20 поєднані найкращі технології Skyworth з оптимізації зображення та звуку, а витончений безрамковий дизайн корпусу допоможе сконцентрувати всю увагу глядача на контенті, цілком та повністю зануривши його у дійство на екрані. Skyworth Q20 прикрасить вашу оселю!

Разючий дисплей Skyworth Q20 здатний показати все у найдрібніших деталях з мільярдами кольорів та відтінків у розширеному динамічному діапазоні. Він має найширший кут огляду 178 градусів, що дає змогу бачити якісне зображення з будь-якого місця в кімнаті. Skyworth Q20 допоможе вам створити ефект кінотеатру у вас вдома, а технологія задньої підсвітки Skyworth усуне з освітлення небезпечний світловий діапазон, захищаючи очі членів вашої родини.

Найвищий стандарт якості зображення Dolby Vision – це розширена палітра кольорів та діапазон контрастності, яка дозволить подивитись на знайоме по-новому та побачити навіть непомітне. Dolby Vision надає екрану надзвичайних барв, контрасту та яскравості.

З Dolby Vision ви побачите майже 69 млрд складних відтінків – ваш досвід перевершить найсміливіші очікування.

Skyworth Q20 оснащений найновішим процесором обробки зображення Trochilus Extreme («Трокілус Екстрим») – запатентованою розробкою Skyworth. У ньому використовується технологія штучного інтелекту для визначення, розпізнавання та перебудови кожного окремого зображення.

Trochilus Extreme – це суттєве покращення якості та підвищення роздільної здатності екрану.

Також Skyworth Q20 більше, ніж просто «smart»: він оснащений ліцензійною системою Android TV 9.0, що має повну підтримку найсучасніших розробок та оновлень від GOOGLE. Безпека та захист ваших даних з безмежним функціоналом. Оновлене меню та швидкі налаштування – максимально просте та зручне керування усіма функціями. З Skyworth дозволь собі зробити те, що неможливо на інших ТВ!

Заслуговує на увагу також і технологія МЕМС – інтелектуальна система, що аналізує контент та при недостатній кількості кадрів проводить підстановку, забезпечуючи надзвичайну плавність та деталізацію. Насолоджуйтесь переглядом навіть під час високодинамічних та панорамних ефектів.

Ви відчуєте об’ємний та динамічний звук – неймовірне звучання з ефектом присутності навіть у великому приміщенні завдяки 2 випромінювачам сумарною потужністю 20Вт, технологіям Dolby Atmos та DTS.

USB 3.0 / HDMI 2.0 ARC Швидкість до 18 GBps забезпечить миттєвий обмін масивними даними. Підключайте зовнішні акустичні системи, домашні кінотеатри та сабвуфери з функцією HDMI ARC та відчуйте всю потужність звуку DOLBY ATMOS. Skyworth Q20 ідеальний для ігрових консолей, жорстких та твердотільних накопичувачів, а також потужних акустичних систем.

Підтримка голосового керування глибоко інтегрована в систему завдяки взаємодії з штучним інтелектом та перевагами програмного забезпечення GOOGLE Assistant. Вона пропонує споживачеві «smart» функції та більше комфорту у користуванні ТВ: просто звертаючись до телевізора, знаходьте та переглядайте улюблені фільми, результати спортивних змагань чи прогноз погоди, а також керуйте ТВ чи цілим будинком. Просто скажіть, що бажаєте! Skyworth стане центром розумного будинку з інтелектуальним голосовим керуванням. Холодильник, кондиціонер, пральна машина, інші побутові прилади або навіть автомобіль можуть бути об’єднані в спільну локальну мережу та керуватись за допомогою лише вашого голосу та пульту ТВ Skyworth.

Телевізор Skyworth 4К UHD Q20 AIoT Dolby Vision наразі можна придбати в національних та регіональних мережах побутової техніки та електроніки України (Comfy, Rozetka тощо).


Не пропустіть