4 найкращих смартфони з камерою на 200 Мп

Щоб завоювати нових покупців, виробники смартфонів весь час вдосконалюють свої продукти. Однією з останніх тенденцій є камери з роздільною здатністю 200 Мп. Такі камери дозволяють  отримувати знімки на рівні професійних фотоапаратів. Ми зібрали найкращі смартфони з камерами на 200 Мп.

Realme 11 Pro Plus

Це найдоступніший смартфон із камерою на 200 Мп. Він має оптичну стабілізацію, швидкий автофокус та багатим вибором режимів зйомки. Також варто відзначити наявність нічного режиму та 4-кратного зуму без втрати якості. Окрім того, пристрій виділяється оптимальним процесором MediaTek Dimensity 7050 та 6,67-дюймовим екраном.

Redmi Note 12 Pro Plus

Цей смартфон має потрійну основну камеру : головний сенсор на 200 Мп, другий – на 8 Мп і третій – на 2 Мп. Оптична стабілізація в головній камері допомагає забезпечити чіткі знімки навіть в умовах поганого освітлення. Завдяки процесору Dimensity 1080, AMOLED-дисплею з частотою оновлення 120 Гц та швидкій зарядці від 0% до 100% за 19 хвилин, цей смартфон справді виділяється серед інших.

Motorola Edge 30 Ultra

Цей смартфон, крім основного сенсора на 200 Мп, отримав ширококутний об’єктив роздільною здатністю у 50 Мп. Можливість запису відео у форматі 8К та двократний зум – лише декілька з особливостей цього пристрою.

Samsung Galaxy S23 Ultra

Це смартфон з найпотужнішою камерою на ринку, адже вона складається з 4 датчиків: основний на 200 Мп, два по 10 Мп та ще один на 12 Мп. Варто відзначити наявність лазерного автофокусу та оптичної стабілізації, що додає стабільності і чіткості в зйомці. В результаті фотографії та відео мають точний баланс білого та широкий діапазон динаміки. Додатковою перевагою є п’ятирічна підтримка оновлень безпеки та ОС.

 


Не пропустіть