10 причин купити розумний годинник Xiaomi Amazfit GTS

Amazfit GTS – це нова модель розумних годинників виробництва Huami. Модель викликала великий інтерес, особливо завдяки своєму дизайну і ціні.

Давайте ж подивимося на цей гаджет пильніше. А саме, перерахуємо 10 причин, за які його варто купити.

1. 1.65-дюймовий AMOLED-дисплей

Модель отримала дисплей Retina-Grade з 341ppi. А це важливо, тому що прямокутний великий екран дозволяє користувачеві переглядати більше інформації, ніж круглий.

2. Пульсометр

Модель оснащена оптичним датчиком BioTracker PPG, який забезпечує користувачу цілодобовий безперервний моніторинг серцевого ритму. Ця функція буде корисна не тільки спортсменам, а й усім, хто дбає про здоров’я серця.

Це також хороший спосіб попередити серцеві захворювання.

3. Класний дизайн

Поєднання металевого корпусу гаджета і кольорового ремінця чудово підходить для будь-якого наряду і будь-якого випадку. На вибір доступно 6 кольорів ремінця.

4. 100 циферблатів

Команда Amazfit створила близько 100 зображень циферблатів годинника, тому кожен користувач зможе знайти ідеальний.

5. До 14 днів автономної роботи

Це досить хороший показник серед розумних годинників. Більш того, згідно з деякими тестами, годинник може працювати до 46 днів без підзарядки. Але це можливо в разі використання мінімальних функцій. Якщо користувач активує GPS, час автономної роботи складе близько 25 годин.

6. 12 спортивних режимів

Amazfit GTS отримали повний спектр спортивних функцій для різних тренувань і вправ в тренажерному залі. Повідомлення, нагадування – все, що потрібно для ідеального тренування.

7. Водонепроникність 5 АТМ

Amazfit GTS дозволяють відстежувати вашу активність і для водних видів спорту. Завдяки водонепроникності 5 АТМ годинник може підійти для використання в басейні. Але врахуйте, що модель не підходить для підводного плавання.

8. Ціна

Ціна нових Amazfit GTS робить їх цілком доступним розумним годинником серед конкурентів.

9. GPS

Завдяки модулю GPS користувач може відстежувати маршрут і відстань під час бігу, їзди на велосипеді і т.д.

10. Amazfit ОС.

Amazfit GTS запускає призначену для користувача ОС зі зручним інтерфейсом. Всю інформацію можна подивитися в додатку Mi Fit.

Як бачите, завдяки оптимальному співвідношенню ціни і якості, новий Amazfit GTS має всі умови, щоб стати справжнім бестселером!


Не пропустіть