ЗСУ у боях застосовують унікальні БТР-4МВ1 та БМП-1ТC: їхні характеристики

Українські військові під час боїв за нашу Батьківщину застосовують унікальну зброю. Зокрема, йдеться про бойову машину БТР-4МВ1 українського виробництва.

Це модифікація легендарної бронемашини БТР-4. Вона розроблена в Україні Харківським конструкторським бюро з машинобудування. БТР-4МВ1 восьмиколісний і повнопривідний. Його призначення – транспортування бійців механізованих підрозділів та здійснення вогневої підтримки під час бою.

Цей БТР може використовуватись також під час морської піхоти та для оснащення спецпідрозділів швидкого реагування.

Порівняно з базовою модифікацією, ця бронемашина має нову форму корпусу, відсутні бічні двері та бронескло, додаткові люки для посадки водія та командира. Змінено підхід до побудови бронезахисту, використано рознесену броню, що дозволяє замінювати пошкоджені частини верхнього шару броні просто під час бою. Тому захист цієї бронемашини вважається набагато кращим, ніж будь-який БМП чи БТР, що є зараз в нашої армії.

БМП-1ТC

Щодо цієї модифікації, то модифіковану бойову машину піхоти українського виробництва теж було помічено у бою. Модифікувала машину ТОВ “Науково-виробнича компанія “Техімпекс” з Київщини.

Машина отримала 3 ступінь захисту за стандартом STANAG 4569, а також дизельний двигун УТД-20.

БМП-1ТC оснащена українським бойовим модулем “Спис” з автоматичною гарматою ЗТМ-1 (2А72) калібру 30 мм, кулеметом ПТК калібру 7,62 мм, а також автоматичним гранатометом КБА-117 (АГС-17) калібру 30 мм. На машині може застосовуватись протитанковий комплекс “Бар’єр” та інше сучасне озброєння.Не пропустіть