Змінюємо фінансові ринки? Simcord доводить доцільність використання цифрових активів

Генеральний директор Simcord Александр Кудь разом з експертами з числа працівників компанії та провідних фахівців з економіки та права працюють над питанням регулювання цифрових активів. Є у компанії й авторські розробки в сфері блокчейн — це платформа на основі даної технології — Система Bitbon.

Simcord спеціалізується на створенні програмного забезпечення для бізнесу, перш за все, апаратно-програмних комплексів для роботи на фінансових ринках. Окремий напрям діяльності компанії — розробки на основі блокчейн-технології. Компанія також займається консалтингом для бізнесу, який впроваджує цифрові технології та виходить на міжнародні фінансові ринки.

Успішний розвиток компанії супроводжується активною науковою роботою. Засновник Simcord Александр Кудь досліджує правові та економічні підстави для функціонування цифрових активів на базі блокчейну, зокрема на прикладі продукту компанії — Системи Bitbon. У межах співпраці з Національною академією правових наук України Simcord проводить аналітичні дослідження, за результатами яких компанією отримано низку експертних висновків, серед яких науково-правовий висновок «Цифрові активи як об’єкт правового регулювання». Документ присвячений перспективам упровадження цифрових активів у господарський обіг, зокрема можливості відображати їх на бухгалтерському балансі підприємства як нематеріальний актив.

Також компанією було презентовано тест на приналежність токену блокчейну до цифрового активу. Тест за 18 кроків дозволяє визначити, чи можна вважати конкретний токен цифровим активом, захищеним від шахрайських схем і здатним виконувати функції валюти. Згідно з висновком, позитивно пройдений тест дозволить фірмам вести балансовий облік із використанням блокчейну, зокрема розрахунки обсягу випуску та собівартості товару, прибутку і рентабельності роботи фірми.

Проблемам упорядкування процесів обертання цифрових активів були присвячені виступи експертів Simcord на міжнародному юридичному форумі Legal Forum. Серед учасників Legal Forum також були присутні експерти з права та політики, науковці та бізнес-спільнота. Презентувати їм свої розробки — великий крок назустріч легалізації обігу цифрових активів.
Робота Simcord — зразок ефективності співпраці з академічними структурами з метою надання правового статусу високотехнологічним розробкам. Для інших підприємств України це не тільки відкриває можливість значно зменшити витрати на посередницьке та банківське обслуговування за допомогою використання блокчейн-технологій, а також є прикладом того, як експертне знання може стати не тільки економічним, але і правовим інструментом.


Не пропустіть