Збройні сили ЗСУ прийняли на озброєння комплекс “Нептун”

У Міністерстві оборони України було прийнято на озброєння новий БРК “Нептун”, який може випускати ракети, які не фіксуються радарами і можуть вражати цілі як на землі, так і на воді. Відповідний указ, який ухвалив використання цього комплексу відповідно до його специфікацій, був підписаний міністром Андрієм Тараном.

Цей береговий мобільний ракетний комплекс виготовляється конструкторським бюро “Луч”, та може одночасно пускати 24 ракети, що забезпечується залпом, який випускають шість установок, інтервал при запуску складає до 5 секунд. Цей БРК призначається для того, щоб знищувати ворожу техніку та укріплення як на землі, так і на воді.

Мобільний ракетний комплекс “Нептун” розгортається за чверть години. Бойова частина ракети Р-360 важить 1.5 центнера, а загальна маса ракети складає 8.7 центнера. Ракета досягає швидкості, близької до дев’яти сотень кілометрів на годину. Нагадаємо, що перші випробування комплекса “Нептун” пройшли вже більше року тому, після чого він пройшов ще кілька випробувань, і після фінального етапу, який пройшов два місяці тому, він був прийнятий на озброєння.


Джерело Babel

Не пропустіть