Заводська ціна на iPhone 11 Pro Max виявилася напрочуд низькою

На початку минулого місяця Apple представила нову флагманську лінійку смартфонів – iPhone 11, 11 Pro і 11 Pro Max. Ціна на останній, до слова, починається від 1099 доларів, але при цьому виробництво пристрою само собою не обходиться компанії в таку високу ціну. А ось скільки коштує виробництво одного iPhone 11 Pro Max – це з’ясували фахівці з порталу TechInsights.

Найдорожчим компонентом смартфона є потрійна основна камера – її вартість склала 73,5 доларів. Наступною за вартістю частиною нового iPhone є AMOLED-дисплей, ціна на який становить уже 66,5 доларів. Відразу слідом за екраном йде фірмовий процесор компанії – Apple A13 – який був оцінений в 64 долара. Збірка всіх компонентів в один пристрій обходиться компанії приблизно в 21 долар за одиницю – особливої різниці між тим, зроблено це в Foxconn в Китаї або десь в Індії, немає.

За підрахунками фахівців, загальна вартість виробництва одного iPhone 11 Pro Max обходиться Apple в 490,5 доларів, що становить 45% від тієї суми, яку компанія просить за смартфон в ритейлі. Але залишилися 608,5 доларів складно назвати чистим прибутком – в вартість будь-якого пристрою також закладається і витрати на заробітну плату співробітників, інженерів, витрати на рекламу та інші витрати. Скільки компанія в кінцевому підсумку заробляє з кожного iPhone – невідомо.

Джерело ferra.ru

Не пропустіть