Застосунок Samsung Health незабаром допоможе краще організувати прийом ліків та справлятися з алергією

Samsung Health – це медична платформа Samsung, яка забезпечує роботу функцій відстеження здоров’я в годиннику Galaxy Watch, а незабаром і в персні Galaxy Ring. Амбіції Samsung щодо Samsung Health виходять за рамки простого відстеження та вимірювання за допомогою своїх пристроїв, і ми отримуємо натяк на те, що компанія націлена на цілісне управління здоров’ям. Якщо ви регулярно використовуєте Samsung Health, ви будете раді дізнатися про ці дві майбутні функції: сканування ліків та взаємодію ліків та алергії.

В останньому додатку Samsung Health експертам з Android Authoruty вдалося активувати цілу низку нових функцій. У майбутньому користувачі зможуть сканувати свої ліки, щоб автоматично додавати певні дані, такі як назва, сила дії (доза в мг) та форма (таблетка, капсула) до Samsung Health.

Samsung анонсував відстеження ліків у грудні 2023 року, щоб допомогти користувачам керувати своїм здоров’ям більш комплексно. Функція допомагає користувачам відстежувати свої рецептурні та безрецептурні ліки, а також надає поради щодо цих препаратів. Після введення назв обраних ліків у Samsung Health функція “Ліки” надасть користувачам детальну інформацію, включаючи загальний опис та можливі побічні ефекти.

Під час запуску функції Samsung також зазначив, що відстеження ліків інформуватиме користувачів про можливі побічні реакції, які можуть виникнути через взаємодію ліків між собою або при вживанні певних продуктів, таких як кофеїн та алкоголь.

У майбутньому Samsung також розширить цю функцію, щоб інформувати користувачів про взаємодію між ліками та алергією. Користувачі зможуть вибирати з деяких поширених алергій або додавати свої власні алергії до списку.

Якщо користувач використовує ліки, які потенційно можуть викликати алергічну реакцію, він буде проінформований у спосіб, подібний до взаємодії між ліками.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть