Запуск виробництва iPhone 12 очікується в липні

Згідно свіжого звіту аналітичної компанії DigiTimes, Apple завершить стадію інженерної перевірки і тестування модельного ряду iPhone 12 в кінці червня, а масове виробництво буде запущено в липні.

Передбачається, що всі моделі iPhone 12 будуть запущені у виробництво наступного місяця, але поки неясно чи надійдуть вони всі в продаж одночасно. Незважаючи на це, Apple швидше за все анонсує весь модельний ряд смартфонів. Аналітик Мінг-Чі Куо та інші раніше заявляли, що старші моделі з підтримкою високошвидкісного стандарту mmWave 5G зіткнуться із затримкою запуску через проблеми у виробничій лінії.

За словами Куо, виробництво iPhone з mmWave буде відкладене через зміни конструкції антени. Молодші моделі в модельному ряді iPhone 12, швидше за все, будуть підтримувати 5G з частотою 6 ГГц.

Очікується, що Apple випустить чотири нових iPhone в кінці цього року, включаючи дві моделі iPhone 12 з 5,4-дюймовими і 6,1-дюймовими екранами і два 12 Pro з 6,1 і 6,7-дюймовими. Повідомляється, що всі чотири моделі отримають OLED-екрани, підтримку мереж п’ятого покоління, зменшений виріз, а пристрої з серії Pro будуть оснащені датчиком LiDAR.

Джерело MacRumors
Не пропустіть