Запуск Galaxy Fold Lite відкладений до 2021 року

Очікується, що в найближчі місяці Samsung випустить три телефони класу high-end. Про них компанія оголосить на передбачуваному заході 5 серпня, а відправка стартує з інтервалом в один місяць. Тепер в звіті південнокорейського Viva 100 говориться, що компанія відклала запуск більш дешевого Galaxy Fold до наступного року, який також планувалося анонсувати разом з цими пристроями.

Показник продажів першої половини смартфонів Samsung, призначених для бізнеса, не показав хороших результатів через глобальну пандемію COVID-19, а також через зростання цін на флагмани компанії. Це змусило Samsung розробити Galaxy S20 FE (Fan Edition), також відомий як Galaxy S20 Lite, наступника Galaxy S10 Lite. Очікується, що цей телефон буде випущений в жовтні, на кілька місяців раніше, ніж його попередник.

Також відомо, що Samsung розраховує на те, що випуск компенсує втрати, понесені в першій половині 2020 року.

У південнокорейського технічного гіганта також були плани щодо більш дешевого Galaxy Fold, можливо, званого Galaxy Fold Lite, Galaxy Fold E або Galaxy Fold FE. Однак, компанія не випустить пристрій цього року.

Це не перший раз, коли ми чуємо про так званий Galaxy Fold Lite. Раніше в мережі були опубліковані специфікації пристрою, серед яких зазначалася відсутність підтримки 5G, а також Snapdragon 865, алюмінієва і скляна конструкція, кодове ім’я «Winner2» і цінник в $1099.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть