Заміна Windows 10 від Microsoft буде безкоштовною

Найбільш великою і відомою операційною системою для комп’ютерів є Windows 10, встановлена? ​​яка сумарно на більш ніж 2 млрд електронних пристроїв з різних категорій, починаючи з вкрай доступних за ціною бюджетних моделей і закінчуючи неймовірно потужними робочими станціями, з використанням яких грають у відеоігри в високій чіткості, працюють зі складними 3D-моделями або так і зовсім створюють спецефекти для фільмів.

Навіть не дивлячись на те, що десята «вінда» існує на ринку вже більше п’яти років, за які їй вдалося віднайти колосальну популярність, вона все одно навіть і близько не є ідеальною, так як в процесі її використання користувачі знову і знову стикаються з  різними несправностями.

Ці самі несправності відбивають все бажання в подальшому використанні електронного пристрою. І все це при тому, що ліцензійна версія операційної системи Windows 10 коштує немаленьких грошей, обходячись в цілих $ 200, тобто в величезну грошову суму.

Користувачі за ці гроші повинні отримувати ідеальний приголомшливий користувальницький досвід, однак навіть і близько запропонувати нічого подібного десята «вінда» не може. Саме тому, на радість безлічі людей, вже незабаром ця ОС перестане бути флагманською, так як Microsoft збирається випустити абсолютно нову. Вона поки що, в даний час, носить кодову назву Lite OS, проте в майбутньому вона цілком може отримати якусь іншу назва, нехай поки що на цей рахунок і немає абсолютно ніяких подробиць.

Все більше і більше інсайдерів повідомляють про те, що в недалекому майбутньому десятому «віндовсу» прийде кінець, так як виявиться випущена абсолютно нова платформа, призначена для комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, моноблоків і інших пристроїв, технічне оснащення яких задовільняє хоча б мінімальні системні вимоги.

Нова ОС стане першою в історії Microsoft, яка поширюватися буде безкоштовно, тобто базову ліцензію без грошових витрат отримають абсолютно всі користувачі, що, звичайно, всіх гарантовано дуже сильно порадує, адже можна буде заощадити велику грошову суму, зберігши її для чогось іншого, для чогось більш важливого і потрібного. Втім, звичайно, додаткове місце в хмарному сховищі OneDrive потрібно докуповувати окремо, також як і докуповувати ліцензію для офісу Office 365.

Нехай поки що нову операційну систему ще й не представили, але зате вже відомо про те, чим саме ця операційна система зможе приємно порадувати всіх користувачів. Так, зокрема, їй приписують зовсім новий зовнішній вигляд всього інтерфейсу, перероблені з нуля стандартні програми, розширені функціональні можливості, посилену систему захисту, функцію швидкого створення резервних копій і швидке відновлення з таких, підтримку безшовних оновлень, а разом з тим, крім того, ряд інших важливих особливостей, якими дана операційна система під кодовою назвою Lite OS зможе всіх приємно порадувати. Її реліз трапиться вже в кінці 2020 року, принаймні за даними від ряду різних джерел.Не пропустіть