Вже скоро Apple може почати стягувати додаткову плату з користувачів пристроїв з ШІ Apple Intelligence

Цього року маркетинг Apple, швидше за все, буде присвячений штучному інтелекту – він же Apple Intelligence, набору функцій штучного інтелекту, який компанія представила минулого місяця разом з iOS 18, iPadOS 18 і macOS Sequoia. Apple Intelligence буде в бета-версії навіть після повного запуску цих ОС восени, але все одно буде безплатним для використання – звісно, якщо у вас є сумісний пристрій, такий як iPhone 15 Pro або iPhone 15 Pro Max, або, ймовірно, один із сімейства iPhone 16, тоді як для Mac та iPad вам потрібен пристрій з чіпами Apple серії M.

Однак, згідно з новим повідомленням Марка Гурмана з Bloomberg, джерела, яке завжди є дуже точним у питаннях, пов’язаних з Apple, Apple Intelligence може не залишатися безплатною назавжди. Він стверджує, що компанія в якийсь момент в недалекому майбутньому розділить Apple Intelligence на два рівні.

Один залишиться безплатним, але матиме обмежений набір функцій, тоді як для отримання повного набору функцій штучного інтелекту на вашому iPhone, iPad або Mac вам доведеться заплатити за щось на кшталт Apple Intelligence+.

Це буде план підписки, як і всі інші послуги Apple “+”, і це забезпечить Apple протидію нещодавній тенденції, коли люди оновлюють свої пристрої частіше пізніше, ніж раніше. Очікується, що компанія зароблятиме менше грошей від продажу пристроїв і більше від послуг – і Apple Intelligence є ключовою частиною цієї стратегії.

Більше того, Apple планує отримувати частину доходу від підписки від кожного AI-партнера, якого вона інтегрує у свої пристрої, подібно до того, як вона отримує частину від підписки на сторонні сервіси через App Store (незважаючи на ЄС).

Цей звіт дає цікавий погляд на те, як Apple бачить свої майбутні потоки доходів, і якщо ви вже ненавидите незліченну кількість підписок, за які платите щомісяця, готуйтеся до того, що все стане ще гірше.

Джерело GSMArena

Не пропустіть