З’явилися перші у світі AirPods з USB-C

Більшість сучасних продуктів компанії Apple оснащуються роз’ємом USB-C. На жаль, це стосується MacBook Air, MacBook Pro, десктопних рішень iMac і Mac Pro, навіть планшетів iPad, але не флагманських смартфонів Apple. Поки невідомо, коли компанія Apple перейде з пропрієтарного роз’єма Lightning на USB-C, але очікується, що це відбудеться не раніше наступного року.

Зараз стало відомо про нову розробку дизайнера Кена Піллонела, який раніше поділився своєю унікальною розробкою – iPhone X з USB-C. Так, тепер він створив перші у світі повністю бездротові навушники Apple AirPods з цим роз’ємом. По суті, роз’єм використовується лише для зарядки, і не особливо помітний, але, за словами автора, він тепер використовує той самий кабель USB-C для зарядки MacBook, iPhone та AirPods.

Згідно з останніми інсайдерськими даними, компанія Apple перейде на роз’єм USB-C у всіх своїх продуктах вже наступного року. Це повинно статися вже наступного року під тиском ЄС – на роз’єм будуть зобов’язані перейти всі виробники техніки, що постачають продукти в країни Європи.


Джерело YANKO DESIGN

Не пропустіть