З’явилися перші подробиці про Samsung Galaxy M62

Компанія Samsung повинна презентувати новий смартфон Galaxy M62, який оснащений акумулятором об’ємом 7000 мАг, вже найближчим часом. Зараз смартфон пройшов сертифікацію в агентстві FCC, завдяки чому нам, окрім об’єма його акумулятора, стала відома також модель SM-M62F/DS.

Згідно з даними цього сертифікаційного агентства, смартфон буде поставлятися зі зарядним блоком потужністю 25W та буде оснащений роз’ємом USB-C. Крім цього, у нього буде мініджек 3.5 міліметра для підключення навушників. На даний момент решта інформації про стандарти підключення невідома, але очікується, що компанія розкриє її вже найближчим часом.

Документи на сайті американського регулятора також містять інформацію про смартфон з кодовим модельним номером SM-E625F/DS, який, згідно з останніми даними, повинен вийти під назвою Samsung Galaxy F62. Цілком імовірно, що це один і той самий смартфон, який компанія Samsung планує випустити під різними назвами у різних країнах.

Завдяки тестуванню у бенчмарку Geekbench нам відомі деякі інші характеристики моделі. За її роботу буде відповідальний чіпсет Samsung Exynos 9825, в парі з яким буде 6 ГБ оперативної пам’яті. Смартфон працюватиме під управлінням операційної системи Android 11. Нагадаємо, що раніше з’являлися витоки інформації про те, що Samsung Galaxy M62 може вийти, як планшет, але сертифікація у FCC підтвердила, що мова йде саме про смартфон.

Джерело GSMArena
Не пропустіть