З’явилися перші подробиці про планшет iPad Mini

На цьому тижні був представлений новий планшет iPad mini, який побудований на базі однокристальної системи Apple A15 Bionic і має підтримку мобільних мереж п’ятого покоління.

Тепер же стало відомо, що в новому iPad Mini відсутня підтримка mmWave 5G, тобто в цьому плані планшет поступається iPhone 13, побудованому на тій же платформі. У характеристиках планшета зазначено, що він підтримує тільки 5G в низькому і середньому діапазоні, але не в міліметровому (mmWave 5G).

Крім того, джерела повідомляють, що однокристальна система Apple A15 Bionic в iPad Mini працює на частоті 2,9 ГГц, тоді як в iPhone 13 частота становить 3,2 ГГц. Також підтверджено, що Apple A15 Bionic в iPad Mini має п’ять графічний ядер, як і в iPhone 13 Pro, а в звичайному iPhone 13 їх кількість зменшено до чотирьох.

Крім того, відомо, що обсяг оперативної пам’яті нового планшета iPad mini збільшився до 4 ГБ, тоді як у iPad mini попереднього покоління було 3 ГБ пам’яті.

Він має порт USB-C внизу. Планшет підтримує Apple Pencil другого покоління, який можна прикріпити збоку за допомогою магнітів, і оснащений стереодинаміками.

Джерело Gizchina
Не пропустіть