З’явились неприємні подробиці про Samsung Galaxy Note 20FE

Недавно компанія Samsung презентувала флагманський смартфон Galaxy S21 Ultra, який став першою моделлю Galaxy S з підтримкою стилуса S Pen – до цього, нагадаємо, така фішка була лише у смартфонів модельного ряду Galaxy Note. Минулого тижня у Мережі з’явилася інсайдерська інформація про те, що модельний ряд Galaxy Note буде офіційно закритим, а Samsung Galaxy Note 20, випущені минулого року, стануть останніми моделями цього модельного ряду.

Натомість зараз з’явилася інша інформація – відомий аналітик Росс Янг, який є засновником Display Supply Chain Consultants та DisplaySearch, підтвердив, що Samsung не випустить Galaxy Note21. При цьому, згідно з його даними, Samsung таки планує презентувати цього року смартфон Galaxy Note, який вийде з індексом “Note20 FE” (Note20 Fan Edition), і саме він стане останнім смартфоном модельного ряду Galaxy Note.

Слід також нагадати, що минулорічні флагманські смартфони Samsung Galaxy Note 20 та Note 20 Ultra показували справді не найкращі результати продаж, хоча це можна сказати і про смартфони модельного ряду Galaxy S, а от Samsung Galaxy S20 FE навпаки став достатньо популярним смартфоном. Скоріш за все, компанія вирішила об’єднати модельні ряди Galaxy Note та Galaxy S, додавши у топовий Galaxy S21 Ultra підтримку стилуса, а от смартфонів, починаючи від 2022 року, ми більше не побачимо.

Не пропустіть