З’явилася концепція водневого суперкару, який повинен проїхати від Нью-Йорка до Лос-Анджелеса на одній заправці

Звичайно, це поки що концепт

Джеймс Глікенхаус – один з тих автомобільних талантів, у яких в голові занадто багато ідей, і вони просто не можуть розкрити всіх їх одночасно. Підприємець постійно дражнить нас новими проектами, такими як всюдихідний гоночний автомобіль та гонщик Ле-Мана, і, звичайно, зараз навколо голови Глікенгауза відбувається ще більше. І це виглядає дуже круто.

На зображенні, яке ви бачите тут, є так звана концепція SCG 009. Схоже на те, що у концепції Lancia Stratos HF Zero та Ferrari Modulo народилася “дитина” – дослідження передбачає водневий суперкар з майбутнього з ретро-стилем та дуже виразною позицією.

Джеймс Глікенхаус, однак, не розкриває багато чого. Очевидно, що це лише рендеринг на даний момент, і єдине, що він нам обіцяє, це те, що суперкар повинен мати можливість подорожувати з Нью-Йорка до Лос-Анджелеса на одному заряді. Так, ви правильно прочитали – або принаймні так ми отримуємо частину опису фотографії “Діапазон NY-LA”.

Дизайн автомобіля можна найлегше охарактеризувати як згадування 70-х та 80-х років минулого століття. Ми можемо відчути атмосферу Lancia Stratos HF Zero, особливо в тому, як пасажири мають зайти в салон. Здається, тут технологія дещо інша, але ідея схожа.

Це може виглядати як черговий художній виступ від когось на Behance, але той факт, що він походить від Glickenhaus, робить візуалізацію досить цікавою. Немає жодного слова про те, які фактичні плани компанії щодо цього, але ми не будемо здивовані, якщо це буде просто дизайнерська вправа.

Не пропустіть