З’явилась дата презентації OPPO AR Glasses 2

Ринок натільної електроніки у 2020 відчутно виріс завдяки смарт-годинникам та бездротовим навушникам. Щоправда, досі залишається одна ніша, яка привертає увагу користувачів, але не є зайнятою – ринок AR-окулярів. Видання Gizchina опублікувало дані про те, що компанія OPPO планує презентувати нові розумні окуляри OPPO AR Glasses 2 вже 17 листопада на своєму офіційному заході 2020 OPPO Future Technology Conference, який пройде у Шеньчжені.

Згідно з останніми даними, компанія OPPO проведе повноцінну демонстрацію технології на цьому заході. Вихід цих смарт-окулярів на OPPO Future Technology Conference вже офіційно підтверджено. На даний момент невідомо, якими саме фішками буде оснащена ця AR-гарнітура, але відомо, що в її склад ввійде ToF-сенсор, дві камери по кутах та дві лінзи.

Нагадаємо, що на минулорічному OPPO Future Technology Conference нам розповіли, що компанія планує інвестувати у ринок AR-гарнітур, та показали перше покоління AR Glasses з чотирма нізами, ToF-сенсором та RGB-лінзою для розпізнавання форм об’єктів. Це достатньо просунутий набір опцій, тому цікаво, що нового компанія додасть у другому поколінні.

Згідно з останніми витоками даних, нова AR-гарнітура буде оснащена датчиками глибини та багатьма мікрофонами. Це дозволить створювати AR-середовище зі звуковим супроводом та управлінням. Також будуть підтримуватися жести. Головне питання – чи залишиться ця технологія на рівні концепту, чи все-таки стане доступною для користувацького сегменту.

Джерело Gizchina
Не пропустіть