З унікального смартфона LG Wing створили крихітний телефон

Мішал Рахман (Mishaal Rahman), шеф-редактор авторитетного ресурсу XDA Developers, на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter виклав фотографії та посилання на відеоролик, який демонструє процес створення дуже незвичайної модифікації.

Китайський моддер взяв смартфон LG Wing, виконаний у форм-факторі ротатора, і створив з нього крихітний телефон, який приблизно вдвічі менший за сучасні телефони.

Як основа був використаний невеликий екран, який відкривається, коли верхній дисплей LG Wing повертається на 90 градусів. Вся електронна начинка вмістилася в крихітний корпус, включаючи потрійну основну камеру.

Більш того, моддер зберіг висувну фронтальну камеру, яка спочатку була у LG Wing, тільки її довелося встановити на нове місце у компактному корпусі. При складанні автор модифікації розмітив батарею прямо під модулем дисплея, що підвищує небезпеку перегріву та займання, але не варто забувати, що це одиничний екземпляр.

Нагадаємо, LG Wing став одним із останніх яскравих смартфонів південнокорейського виробника, який цього року закрив мобільний підрозділ.


Джерело Тwitter

Не пропустіть