YouTube жорстко бореться з блокувальниками реклами: пропускаються відео, вимикається звук

YouTube вже деякий час бореться з блокувальниками реклами, рекомендуючи користувачам або підписатися на YouTube Premium, або вимкнути блокувальник реклами і змиритися з постійно зростаючою кількістю реклами на платформі. Платформа вдається до різних хитрощів, як-от уповільнення, годинник зі зворотним відліком тощо, щоб переконати більше користувачів перейти на чесні способи монетизації. Останнім кроком YouTube у боротьбі з блокувальниками реклами стало повне пропущення відео і навіть вимкнення звуку.

Користувач Reddit SDHD4K поділився останньою тактикою YouTube проти блокувальників реклами. Якщо у вас увімкнений блокувальник реклами, то при відтворенні відео ви будете переходити безпосередньо до його кінця, повністю пропускаючи відтворення.

Як бачите, якщо у вас увімкнений інструмент блокування реклами, YouTube фактично не дозволяє вам відтворювати відео і насолоджуватися контентом.

Інші користувачі в гілці на Reddit згадували, що вони також стикаються з відсутністю звуку, коли використовують блокувальник реклами на YouTube. Вони можуть відрегулювати повзунок гучності, щоб повернути звук, але він знову повертається до вимкнення, як тільки ви залишаєте повзунок. Отже, якщо вам вдасться обійти пропуск відео, ви отримаєте відео без звуку.

Блокування блокувальників реклами – це гра в кішки-мишки, хоча ця проблема, схоже, здебільшого стосується Adblock Plus. Деякі блокувальники реклами вже впровадили обхідні шляхи для розв’язання цієї проблеми. Користувачі повідомляють, що uBlock Origin добре працює в Firefox і Brave, тоді як інші віддають перевагу браузеру Opera GX або альтернативним клієнтам, таким як FreeTube.

Тим не менш, ми наполегливо рекомендуємо користувачам розглянути YouTube Premium як варіант. Це ж максимально доступно, дешево, тим паче, що за останні місяці якість реклами на YouTube значно погіршилася, з’явилося багато довгих рекламних оголошень, які неможливо пропустити. З огляду на те, як багато всі ми користуємось YouTube, ні для кого не має бути проблемою оформити сімейну підписку на YouTube Premium і насолоджуватися музикою YouTube разом з нею, усього за 25 грн з користувача (149 грн – за сім’ю з 6 учасників).

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть