YouTube вводить нові вікові обмеження для відео зі зброєю

YouTube вводить нові вікові обмеження для відео, що містять зображення зброї. Зміни в політиці контенту стосуються відео із саморобною та автоматичною вогнепальною зброєю. Згідно з новими правилами, контент цього типу буде заборонений для глядачів молодше 18 років. Крім того, будуть заборонені інструкції зі зняття запобіжників, незалежно від віку.

Представник YouTube розповів, що такі зміни є частиною їхніх постійних зусиль у вдосконаленні політики, яка відображає сучасний стан контенту на платформі. Наприклад, через ширше поширення 3D-друку в останні роки, вирішили розширити обмеження на вміст із саморобною вогнепальною зброєю. Компанія також періодично оновлює свої правила після консультацій з експертами.

Варто зазначити, що заборони не стосуватимуться відеоігор, кінокліпів та інших видів художнього контенту. Також існує можливість зробити виключення для деякого контенту, який має суспільний інтерес, наприклад, знятки військових або поліцейських подій, новини або відео із зони бойових дій.

Ці зміни в політиці відеоплатформи стали актуальними після звіту некомерційної групи Tech Transparency Project (TTP), яка критикувала YouTube за рекомендацію контенту про зброю дитячим акаунтам. Тоді TTP було показано, як алгоритми платформи привертають неповнолітніх користувачів до відео про зброю. У звіті зазначалося, що відеоролики демонстрували стрілянину в школах, завдання шкоди людському тілу та навіть інструкції з переобладнання пістолета.

Окружний прокурор Манхеттена Елвін Брегг втрутився в ситуацію і запросив зустріч з генеральним директором YouTube, щоб обговорити деталі політики платформи щодо контенту зі зброєю. Проєкт “Прозорість технологій” привітав зміну політики, однак попередив, що важливо побачити, наскільки YouTube буде виконувати свої нові правила. Вони наголосили на тому, що поки платформа не вживає реальних заходів для запобігання доступу неповнолітніх до відео про зброю, їхня політика залишатиметься пустими словами.

Джерело Engadget

Не пропустіть