YouTube тепер підтримує HDR для прямих трансляцій

За умови, що у вас є відповідне обладнання.

Компанія оголосила, що з сьогоднішнього дня на YouTube можна транслювати свої відео в прямому ефірі в високому динамічному діапазоні (HDR).

За словами YouTube, це «перша велика платформа, що підтримує HDR в прямому ефірі». На момент запуску він підтримує стандарти HDR10 і HLG.

HDR — це технологія, яка дозволяє відео відображати ширший діапазон кольорів і яскравості. Чорний може бути темнішим, а білий — яскравішим. В результаті зображення виглядають набагато більш різкими і яскравими, що змушує деяких стверджувати, що перехід від SDR (стандартного динамічного діапазону) до HDR дає більше переваг, ніж перехід від 1080p до 4K.

Підтримка буде доступна творцям, які використовують підтримуваний кодувальник, а глядачі повинні будуть дивитися відео на пристрої, що підтримує це відтворення, наприклад, в додатку YouTube на HDR телевізорах, Chromecast Ultra або Android-пристроях з HDR дисплеєм.

YouTube заявляє, що в майбутньому планує додати підтримку більшої кількості кодувальників і мобільних пристроїв для потокової передачі HDR-контенту.

Джерело engadget

Не пропустіть