YouTube отримує дуже корисну функцію штучного інтелекту

Штучний інтелект Google вже всюди, і його наступна мета – трансформувати досвід користувачів YouTube. Наразі платформа тестує нову функцію штучного інтелекту, яка допоможе глядачам отримати максимальну користь від відео, яке вони переглядають, завдяки взаємодії у вигляді запитань і відповідей у режимі реального часу безпосередньо у відео.

Наразі ця функція перебуває на стадії експерименту і доступна лише в додатку YouTube для Android для підписників YouTube Premium, яким виповнилося 18 років і які проживають у США.

Увімкнувши цю функцію для свого облікового запису, ви побачите кнопку “Запитати” під відповідними відео. Глядачі можуть вводити запитання, що стосуються відео, або вибирати із запропонованих підказок, що вимагають резюме або пов’язаного контенту. Потім ШІ обробляє як відеоконтент, так і запит, пропонуючи контекстно-релевантні відповіді, не призупиняючи відтворення.

Відповіді видаються досить точними й напрочуд швидкими, що свідчить про те, що ШІ Google, можливо, вже попередньо аналізує відео на YouTube ще до того, як ми скористаємося цією функцією.

Наскільки це можна було перевірити тестувальникам, більшість відео, в яких англійська мова використовується для розмови або переказу змісту, показували підказку “Запитати”. Інформаційні відео з поєднанням хінді та англійської мови не показували підказку Ask, і те ж саме стосується музичних відео.

Наразі YouTube заявляє, що ця функція буде доступна лише до 1 травня, але ми вже чекаємо, коли вона з’явиться у відкритому доступі. На YouTube є скарбниця інформаційних відео та навчальних матеріалів, і мати можливість швидко підсумувати їх або запитати про конкретну річ, яку ви шукаєте, було б просто фантастично.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть