YouTube обмежує деякі рекомендації щодо відео для захисту підлітків

Починаючи з 2 листопада, YouTube введе обмеження на те, як часто підлітки отримують повторювані відеорекомендації, пов’язані з такими делікатними темами, як зображення тіла, оголосила компанія в четвер.

YouTube заявляє, що нові запобіжні заходи є результатом партнерства з Консультативним комітетом з питань молоді та сім’ї, який складається з психологів, дослідників та інших експертів у галузі дитячого розвитку, дитячих медіа та цифрового навчання. Протягом багатьох років комітет консультував YouTube щодо потенційно шкідливого впливу на психічне здоров’я підлітків повторного перегляду певного контенту в інтернеті.

YouTube працював з консультативним комітетом, щоб визначити категорії відео, які потенційно можуть становити проблему при повторному перегляді. Тепер глядачі-підлітки більше не отримуватимуть повторних рекомендацій щодо контенту, який “порівнює фізичні особливості та ідеалізує одні типи над іншими, ідеалізує певні рівні фізичної підготовки або вагу тіла, або демонструє соціальну агресію у вигляді безконтактних бійок і залякувань”.

YouTube також оголосив про інші оновлення продуктів, пов’язані з благополуччям підлітків, зокрема частіші та помітніші нагадування про “перерву” та час відходу до сну. Сервіс також перетворив свою панель кризових ресурсів, яка з’єднує користувачів, що шукають запити на кшталт “розлади харчової поведінки”, з підтримкою в режимі реального часу від партнерів з кризових служб, на повноцінну сторінку. Панелі також тепер будуть містити більш візуально помітні ресурси сторонніх кризових гарячих ліній, а також намагатимуться перенаправляти пошукові запити з пропозиціями на такі теми, як “співчуття до себе” або “вправи на заземлення” замість цього.

Крім того, YouTube заявляє, що співпрацює з Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) та мережею “Здоровий глузд” над розробкою освітніх ресурсів для батьків і підлітків. Вони включатимуть інструкції про те, як створювати відео онлайн безпечно і з емпатією, а також про те, як відповідати на коментарі тощо.

Джерело The Verge

Не пропустіть