YouTube Музика для Android отримала скромний редизайн

Сімейство додатків YouTube має власну мову дизайну порівняно зі сторонніми додатками Google. Ця тенденція не зміниться найближчим часом і продовжується сьогодні, коли в YouTube Music для Android було змінено дизайн кастомної сторінки спільного доступу.

Натискання кнопки “Поділитися” більше не відкриває таблицю на основі сітки, яка займає дві третини екрана. Замість цього він став набагато меншим, з каруселлю, яка показує п’ять або близько того об’єктів на екрані.

Нижче розташовані кнопки “Копіювати посилання” – яка раніше була першою опцією в сітці 3×5/6 – і “Поділитися з іншими програмами”, щоб відкрити системний аркуш “Поділитися”. Новий розмір, що становить близько третини екрана, є більш зручним для використання однією рукою, але може дратувати, якщо ви часто ділитеся з багатьма програмами.

Цей дизайн відповідає додатку YouTube, хоча основний клієнт має закруглені аркуші. YTM йде від краю до краю для всіх спливаючих вікон.

Кастомний редизайн аркуша для спільного доступу спочатку з’явився в iOS, а нещодавно з’явився і в YouTube Music для Android.

Джерело 9to5google

Не пропустіть