Японці представили літаючий мотоцикл

Цього року німці представили літаюче таксі. Та воно мало нагадувало щось фантастичне, тому японські інженери задумали виправити це “чудо техніки”. Зокрема, вони створили мотоцикл без коліс, що немов би зійшов з екрану фантастичного бойовика в кібрпанк-стилі. І представлять вони його на виставці Tokyo Motor Show, що пройде незабаром.

Але, навідміну від тих аналогів, що знімаються в кіно, цей мотоцикл дійсно може літати.

Технічно Speeder – транспортний засіб з вертикальним зльотом і посадкою, політ якого відбувається на висоті декількох десятків сантиметрів над землею.

«Літаючий мотоцикл» оснащений двома двигунами (по одному в передній і задній частинах корпусу), пропелери яких надають йому підйомну силу. Для руху вперед і поворотів призначені допоміжні двигуни, розташовані з боків вуглепластикового корпусу. Детальні технічні характеристики незвичайного транспорту виробник не розкриває. Очікується, що в серійне виробництво Speeder надійде в другій половині 2021-го – імовірно новинка знайде застосування в якості транспорту для рятувальних операцій в різних умовах, у тому числі на воді, в болотах і пустелях.

Джерело cdrinfo.com

Не пропустіть