Яким буде iPhone через 100 років?
Сучасний світ неможливий без постійних цікавих нововведень. Щодня кожен з нас спостерігає, як змінюється світ технологій та як смартфони полегшують повсякденне життя звичайної людини. Корпорація Apple, безумовно, лідер цього ринку, а її інноваційні фішки є найсучаснішими та передовими, проте давайте запитаємо у себе, що чекає смартфони Apple у майбутньому? Яким буде iPhone 20? Чи взагалі заглянемо у далеку далечінь та спробуємо уявити мобільний телефон через 100, 200 чи 1000 років?
Проте, спершу слід сказати декілька слів про те, що вийшло зовсім недавно, про iPhone 13.
Що нового в iPhone 13: характеристики смартфона?
Щороку, восени, компанія Apple готує нам нову серію своїх флагманів. І ось цієї осені світ побачив iPhone 13. Що нового? В першу чергу довгоочікувані 1 терабайт пам’яті. Відтепер забудьте словосполучення “Недостатньо пам’яті”, бо в цей гаджет можна запхати 250 000 фото, зроблених камерою на 12 МП.
Також похвалимо і частоту оновлення екрану, все ж таки зі 120 Гц дисплеєм переключення між вкладками та скролінг сторінок відбуватиметься плавніше.
Багато чутків було про підтримку супутникового зв’язку, але на презентації про це так і нічого не сказали. Тож, якщо ви опинетесь посеред океану чи в горах і захочете здійснити виклик, щоб покликати на допомогу — все, що ви зможете зробити, це звернутися до голосового помічника Siri, який починаючи з iOS 15 (Процесори Apple 12 Bionic), почав працювати без інтернету.
Що ще нового? Новий колір Pink, змінені місцями модулі камери, зменшений чубчик, новий процесор і ще багато чого… але… зовсім нічого революційного. Як так? Можливо компанія береже свої розробки для майбутніх смартфонів або ідеї у маркетологів закінчились. Візьмемо до уваги Tesla Phone, який Ілон Маск от-от випустить на ринок. То тут нововведень хоч греблю гати. Проте щиро віримо, що Apple має в “заначці” щось цікаве, як от наприклад Face ID в iPhone X, чи Touch ID в iPhone 5s.
Яким буде iPhone 20 у 2028 році?
У найближчі роки ми справді можемо побачити, щось кардинально нове. Очікується розвиток VR-технологій та створення безпровідної зарядки, яка буде діяти на відстані кількох метрів. Не виняток, що гаджет не буде заряджатися від сонця чи до прикладу магнітного поля землі. Давайте по пунктам, які зміни можуть чекати нас в iPhone 20:
- Підтримка супутникового зв’язку у будь-якій точці землі;
- Безпровідна зарядка, що діє на відстані кількох метрів;
- Часткова підзарядка від сонячної енергії;
- Голографічна проекція Siri;
- Збільшення місткості акумулятора до 8000-10000 мА;
- Камера нічного бачення на – 20-30 мегапікселів;
- Акцент на голосове керування iPhone;
- Стрімкий розвиток VR-технологій та зменшення розміру смартфона;
- Відсутність будь-яких роз’ємів чи кнопок;
- Невидимі фронтальні камери (камери сховані під дисплей);
- Покращення Lidar – iPhone зможе сканувати глибину, ширину і створювати 3D-карту приміщення, місцевості;
- Розвиток технології передачі даних 6G.
Можливо це і не сильно дивує, проте спробуємо уявити, що буде
з iPhone через 100 років. Це вже цікавіше…
Яким буде iPhone через 100 років?
Технології безумовно пішли вперед та корпорація Apple випустила iPhone 113. Проаналізувавши ріст обсягу пам’яті можна сміливо заявити, що тут буде, як мінімум 100 Терабайт вбудованої пам’яті, камера на 100 мегапікселів і процесор Bionic A115.
Окрім цього, нас очікує цілий ряд новинок, а саме:
- Розблокування iPhone за допомогою сили думки;
- Акумулятор, що працює на основі термоядерного синтезу та більше не потребує підзарядки;
- Камера-рентген, що здатна бачити через предмети;
- Сканер організму людини, який буде виявляти будь-які хвороби у своєму зародку чи до прикладу перепади настрою. Уявіть смартфон говорить вам, що через 100 літрів кока-коли чи через 300 гамбургерів у вас виникне гастрит;
- Siri безумовно досягне піку і буде наділена штучним інтелектом. Її розвиток кожен власник зможе контролювати самостійно, до прикладу загружаючи у неї книги чи фільми. Робот зможе бути психологом, лікарем, другом, юристом, адвокатом ба навіть, ви зможете з ним по-справжньому посваритись;
- Автоочищення iPhone від старих файлів. вся інформація, яку власник не переглядав більш ніж рік автоматично зберігатиметься в iCloud;
- Ударостійкі матеріали. Розбити чи зламати iPhone стане практично неможливо;
- VR-технології досягли свого піку та все зображення, яке колись ми переглядали на екрані автоматично виникатиме перед очима;
- iPhone 113 матиме програму “Здоров’я” та сотні найрізноманітніших вбудованих вакцин, котрі автоматично вводитимуться власнику у разі отруєння абощо;
- За допомогою супутників, які повністю покриють земну орбіту iPhone буде всюдисущим та зможе попереджати власника про можливі небезпеки чи аварії на дорогах.
Звісно це лише припущення, тим не менш – нас чекатимуть дивовижні технологічні новинки, які вже точно можуть здивувати кожного! Проте, це відносно невеликий проміжок часу, а давайте заглянемо на одну тисячу років вперед і спробуємо уявити iPhone 1113?
Яким буде iPhone через тисячу років?
Відкриємо вам секрет. При виготовленні нового телефону в природу викидається понад 80 кг електронного сміття. Уявіть, що лише серію iPhone 13 – Apple випустить накладом понад 80 мільйонів одиниць, тобто 6 мільярдів 800 млн кг е-сміття. Звісно великий процент відходів переробляється та утилізується, до прикладу антени до iPhone 13 вже виготовлені з перероблених пластикових пляшок, проте “левова частина” все ж таки забруднює екологію. (Особливо це стосується акумуляторів).
Такими темпами, якщо десятки мільйонів одиниць техніки Apple надалі з’являтимуться щороку, навряд чи світ побачить випуск iPhone через тисячу років, адже до того часу по земній кулі їздитиме однойменний робот ВОЛЛ-І з відомого мультфільму та сортуватиме електронне сміття. Вихід з цієї ситуації звісно є — це розумне використання земних ресурсів та перехід із виробництва до відновлення. Львівська renew компанія ICOOLA.UA, що займається відновленням Apple iPhone заявляє, що потрібно докорінно змінювати систему і переходити із виробництва до відновлення техніки. Можливо корпораціям, які щороку випускають смартфони таким тиражем слід зупинитися і до прикладу, готувати випуск нового смартфон лише тоді, коли там дійсно з’являться революційні зміни?
Сотні мільйонів одиниць смартфонів Apple, що були виготовлені раніше і досі є актуальними, проте чомусь, більшість сучасних людей женуться за незрозумілими розрекламованими новинками, створюючи попит на те, що страшенно губить природу та екологію. Візьмемо до прикладу iPhone 11 Pro – https://icoola.ua/apple-iphone-11-pro, що вийшов у 2019 році. Ця модель абсолютно нічим не поступається iPhone 12 чи 13, проте ряд покупців чомусь женуться за терабайтом пам’яті, зовсім не розуміючи, що для комфортного користування цілком достатнього 64 або 128 Гб. А якщо глянути на iPhone 7/7 Plus, так це ж ідеальний телефон! Хіба він не робить якісні фото чи не знімає відео у хорошій якості?
Чомусь люди вважають, що «відновлений Айфон 7», у якому замінились кнопки гучності чи поставлений новий акумулятор – це не престижно, позаяк він випущений в 2016 році і не відповідає сучасним вимогам. Проте так думають не всі. Ряд користувачів, що свідомо обирають відновлене, розуміють проблему та не женуться за новинками. Саме для таких покупців компанія Айкула щоденно відновлює Apple iPhone, пропонує безкоштовну гарантію 1 рік та садить дерево за кожний смартфон Епл, що відреставрувала. Дякуємо вам, користувачі, що обираєте відновлене та дбаєте про майбутнє!