Якщо вимкнули світло: простий лайфхак, як зарядити ноутбук

Зараз українці живуть в умовах постійних відключень електроенергії. У деяких регіонах світло є лише 2-4 години на добу. Це напружує, особливо якщо для роботи треба користуватися технікою. Треба знати, як можна зарядити, зокрема, телефон без розетки.

Якщо телефон ще здатні зарядити навіть найпростіші моделі повербанків, тож з ноутбуком — ситуація складніша. Тут потрібен потужний пристрій, бо цей гаджет “з’їдає” більшу кількість енергії. Натомість простий повербанк не лише не зарядить ноутбук, а навіть сам почне від нього заряджатись.

Важливо звернути увагу на певні параметри. Так, для заряджання ноутбуків слід купувати повербанки, які дають напругу 19-20 В.

Також вони повинні мати ємність від 20 000 мАг і більше. Не забувайте подивитися, чи мають повербанки спеціальні роз’єми, зокрема, USB-C Power Delivery (PD) або DC-вихід.

Головне правило — дізнатися, чи підходить конкретний повербанк для вашої моделі ноутбука. Тут треба звернути увагу на роз’єм, чи можете ви сполучити обидва пристрої. Ці моменти можна запитати у продавця магазину, аби не помилитися.


Не пропустіть